Як замовити

 • Як узнати асортимент та ціни?
  Завантажити каталог посадкового матеріалу - Завантажити каталог

 • Коли можна робити замовлення?
  На весну замовлення приймаються з березня по травень.
  На осінь - з вересня по листопад.
  В інші місяці замовлення не приймаються.

 • Як вірно зробити замовлення?
  Замовлення приймаються через електронну пошту. Посадковий матеріал пересилається тільки по Україні. В інші країни розсилка не проводитися. Свої замовлення надсилайте на адресу - florafruitgmail.com. Саджанці, живці та насіння надсилаються через Укрпошту протягом 14 днів після передплати. Реквізити для грошового переказу надсилаються після замовлення. Оплата проводиться банківським, мобільним або поштовим переказом. Для замовлення ви повинні написати мені вашу повну поштову адресу. Обов’язково слід вказати поштовий індекс, прізвище одержувача, назву та кількість товару та, про всяк випадок, телефонний номер.

Додаткова інформація

 • При пересиланні використовуються тільки свіжі саджанці та живці, викопані і зрізані напередодні майбутньої пересилки. Для підвищення транспортабельності посадковий матеріал зволожується і герметично запаковується.

 • Дізнатися про місцезнаходження поштового відправлення за 13-символьним кодом можна тут - http://www.ukrposhta.com.

 • Замовлений у мене посадковий матеріал безкоштовно інформаційно супроводжується. Свої питання можете надсилати на адресу – florafruitgmail.com

Інструкція до посадкового матеріалу

 • Насіння. Перед висадкою насіння бажано замочити у воді на 24 години. Насіння деяких рослин потребує стратифікації (можна розмістити в морозильній камері на 3-4 тижні, або висівати насіння під зиму).

 • Живці. Для укорінення живців найкраще підходить безземельний субстрат на основі торфу. Також можна укорінювати у воді, перліті, стерильному піску, тощо. Нижній кінець живця занурюють в субстрат на 5-10см. Субстрат має бути помірно теплим (20-26С) і постійно вологим, а повітря не надто сухим. За низької вологості повітря потрібно періодично обприскувати живець (надземну частину) водою.

 • Саджанці. Для зменшення випаровування вологи та запобігання загниванню під час пересилки саджанці надсилаються з мінімальною кількістю листя. Деякі листопадні рослини в період спокою надсилаються зовсім без листя. З профілактичних міркувань бажано їх обробити фунгіцидом, оскільки під час транспортування вони позбавлені вентиляції. Висадку проводять з урахуванням кліматичної зони конкретної рослини. Після висадки саджанець потрібно добре полити.